Rozśpiewana rodzina

Szanowni Rodzice,

na Festynie Rodzinnym w dniu 5 czerwca 2016 roku przewidziane są liczne konkurencje z udziałem członków rodzin. Jedna z nich będzie konkurs piosenki pt. "Rozśpiewana Rodzina", do udziału w którym  zapraszamy rodziców, dzieci i całe rodziny.

Każdy z uczestników przygotowuje jedną piosenkę do wyboru:

• z repertuaru piosenek przygotowanych przez szkołę (do pobrania ze strony szkoły lub u wychowawcy klasy)
  • samodzielnie dokonuje wyboru piosenki (piosenka ma być znana, melodyjna, o kulturalnej treści; musi zawierać podkład muzyczny).

Zgłoszenia prosimy kierować do sekretariatu szkoły lub wychowawców klas do 12. 05. 2016r.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgłaszam udział w konkursie piosenki "Rozśpiewana Rodzina".

................................................................................................................................

imię i nazwisko uczestnika

Repertuar pojawi się na stronie szkoły po ustaleniu liczby uczestników.