Jesteś tutaj: Start / Szkoła / Nauczyciele

Nauczyciele

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

                                                                                                                                                                             

Artykuły

5 września 2022

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2022/2023 wraz z godzinami do dyspozycji rodziców i uczniów w Isemestrze roku szkolnego 2022/2023

Imię i nazwisko nauczyciela

Przydział godzin i wychowawstw

Godziny do dyspozycji dla rodziców i uczniów w I semestrze roku szkolnego 2022/2023

Soszyńska Marlena

Wychowawca oddziału przedszkolnego w szkole

Wtorek 13.00-14.00

Kowalczyk Agata

Wychowawca klasy I, edukacja wczesnoszkolna

Czwartek 9.40-10.25

Rozbicka Maria

Wychowawca klasy II, edukacja wczesnoszkolna

Piątek 8.50 – 9.35

Remiszewska Marzenna

Wychowawca klasy III, edukacja wczesnoszkolna

Piątek 9.40-10.25

Szymańska Aneta

Wychowawca klasy IV,przyroda, biologia, geografia, koło przyrodnicze, koło biologiczne, świetlica

Wtorek 10.30 – 11.15

Zych Małgorzata

Wychowawca klasy V, psycholog, pedagog

Środa 8.30 – 9.00 – Przedszkole

Piątek 8.30 – 9.00 – szkoła

Stańczuk Renata

Wychowawca klasy VI, plastyka, muzyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa

Poniedziałek 8.50 – 9.35

Rucińska Ewa

Wychowawca klasy VII, historia, wiedza o społeczeństwie, doradztwo zawodowe, terapia pedagogiczna

Środa 11.35 – 12.20

Pływacz Michał

Wychowawca klasy VIII, matematyka

Czwartek 10.30 -11.15

Głowacka – Zbieć Aneta

Język polski

Poniedziałek 9.40 – 10.25

Cielemęcka Anna

Język angielski

Piątek 10.30 – 11.15

Kopańska Małgorzata

Matematyka

Czwartek 9.40 – 10.25

Bystrzycki Janusz zastępstwo za Pana Sławka Papakula

Wychowanie fizyczne

Wtorek 11.35 – 12.20

Rozenkiewicz Monika

Język niemiecki, Język angielski, świetlica

Wtorek 8.30 – 9.00

Piątek 8.30 – 9.00

Kosiorek Małgorzata

Chemia , fizyka

Czwartek 7.15 – 8.00

Ciesielska Bożena

Religia, biblioteka

Środa 12.25 – 13.10

Małyska Renata

Religia

Poniedziałek 7.30 – 8.00

Piątek 7.45 – 8.00

Cetnar – Wujkowska Magda

Logopeda, nauczyciel wspomagający

Środa 13.25 – 14.00

Wiśniewska Anna

Nauczyciel wspomagający

Piątek 10.30 – 11.30

Gruca Aneta

Dyrektor, informatyka, świetlica

Wtorek 12.25 – 13.10